גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
En

טורא

חזון

תרגום מסחרי של מחקרי מכון שמיר לעולמות התוכן הכלכליים הרלבנטיים תוך עמידה על העיקרון שיישום המחקרים ותוצריהם יבוצעו בגולן, ככל שניתן, ומתוך כך יביאו לפיתוח וביסוס הגולן. החברה מנהלת את כל תחום פעילויות המסחור הטכנולוגיות, משלב ההגנה על הפטנטית על המצאותיהם של החוקרים ועד למתן רישיונות לגופים התעשייתיים הרלבנטיים והקמת חברות חברות הזנק.

החברה מטפחת חדשנות ויצירתיות ותורמת למכון על ידי ייזום וקידום פרויקטים חדשים עתירי ידע, תוך פיתוח ועידוד שיתופי פעולה מקצועיים אשר יוכלו ללוות את החוקרים להמשך ולסייע להם בתהליך. החברה מטפחת חדשנות ויזמות שואפת למצוינות יעילות וגמישות בפעילותה כממשק מהיר, יעיל ומקצועי בין החדשנות המדעית לבין העולם התעשייתי.

  • מנכ"לית החברה: דינה גלעד.
  • יו"ר הדירקטוריון: פרופ' דן פאר וחברי הדירקטוריון: אריאל שגיא, גיורא צ'פלניסקי, עו"ד אבישי לוי, עידית גוטמן, יאיר גולן וד"ר ירון דקל.

מכון שמיר למחקר ע"ר מבצע מחקרים בעלי השלכות יישומיות בשטח הגולני. מחקריו ופעילותו זוכים לעניין רב, במישור האקדמי והיישומי, בקרב גופים וחברות מסחריות.

בתחילת שנת 2022 הוקמה חברת בת, 'טורא פיתוחים בע"מ', בבעלות מלאה של מכון שמיר למחקר. החברה אמונה על גישור והעברה של הידע האקדמי החדשני והטכנולוגיות הנוצרות במסגרת המחקר האקדמי מהמכון לקהילה העסקית והתעשייה באמצעות מסחור דינמי ויצירתי.


 Screenshot 2022-06-27 133801_20220627133821.259.png